Hakkımızda

1953’den bugüne faaliyetlerine devam eden şirketimiz, Çorum’un İskilip ilçesinde 4000 metrekare kapalı alan, 7000 metrekare açık alana sahip, modern tesisinde geleneksel tatlarımızın üretimini yapmaktadır. İskilipli Şekerci Hacı Ali’nin başlattığı ve oğullarıyla devam eden geleneksel tatların üretiminde teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, mühendislerimizle ve çalışanlarımızla yüksek kaliteli ürünleri hijyenik ortamlarda üreterek sizlerin memnuniyetine sunuyoruz. Bize duyduğunuz güvenle sofralarınızı tatlandırmaya devam edeceğiz.

Tarİhçemiz

1953 yılında, Şekerci Hacı Ali’nin memleketi İskilip’te Ganik Şekerleme’yi kurmasıyla başlayan tatlı bir serüvenin hikâyesidir bu. Ki o yıldan beri, şekerin emekle işlendiği ve güvenle tüketiciye sunulduğu bir yerdir Ganik Şekerleme. İsmi koyulurken, İskilip yöresinde doymuş kişi anlamına gelen “Ganik” koyulmuştur. 1953 ten günümüze uzanan bu yolda Şekerci Hacı Ali’nin bıraktığı yerden devralan ikinci kuşak, Ganik Şekerleme’yi bugünkü modern, AR-GE çalışmalarını destekleyen, Avrupa standartlarındaki tesislerine taşımışlardır. 50 yılı aşan bu uzun yolda ağır, fakat emin adımlarla ilerleyerek Şekerci Hacı Ali’nin düşünü gerçeğe dönüştürmüşlerdir. Yıllar önce küçük bir imalat haneden, bugün Çorum’un İskilip ilçesinde 4000 m2kapalı alan ve 7000 m2açık alan üzerine kurulu olan Ganik Şekerleme Gıda Sanayi Ticaret Ltd. Şti modern tesisi ile geleneksel tatlarımızı kaliteden ödün vermeden üretilmesini temel görev kabul etmiştir. Bugün, 60 ‘a yakın personeli ile sadece Çorum’a değil tüm Dünya’ ya hizmet vermektedir. Halen tahin helvası, reçel, lokum, tahin, pekmez ve kakao fındık kreması üretimi yapan Ganik Şekerleme, AR-GE çalışmaları sonucunda tüketiciye kaliteli ürünler sunarak ürün yelpazesindeki çeşitleri artırmak arzusundadır. 50 yılı aşkın süren bu tatlı serüvene tüketiciden aldığı destekle devam eden Ganik Şekerleme, bu desteğe layık olacak ürünleri, kaliteden ödün vermeden üretmeye, sofralarımızı tatlandırmaya ve “hayatın tatlı yüzü” olmaya daha uzun yıllar devam edecektir.

VİZYON & MİSYONUMUZ

Satış, üretim ve pazarlama alanlarında sürekli iyileştirmeler ve geliştirmeler yaparak, Türkiye’nin lider kuruluşlarından birisi olmaktır. Sağlıklı gelişerek, tutarlı politikalar izleyerek, dünyada kabul görmüş kalitede hizmetler sunarak ve en önemlisi müşteri tatmini sağlayarak hedefimize ulaşacağımıza inanıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Firmamızın amacı, müşteri istekleri ve ilgili standartlara uygun gıda ürünlerini, deneyimli personellerinin kontrolü altında, hijyenik şartlarda, tüketici sağlığını ön planda tutarak, geleneksel damak tadından ödün vermeden, üretmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

 • Lideriz
  Çünkü, ürettiğimiz ürünlerle pazarın tek hakimi olduk.
 • Farklıyız
  Çünkü, yenilikçiyiz.
 • İnançlıyız
  Çünkü, her geçen gün dünya markası olmaya yaklaşıyoruz
 • Eğlenceliyiz
  Çünkü herkesin ve her kesimin keyifle tüketeceği ürünler keşfederiz.
 • Araştırmacıyız
  Çünkü, binlerce lezzetiçinden müşterilerimiz için en uygun olanını tespit ediyoruz.
 • Cesuruz
  Çünkü, kimsenin cesaret edemediği pazarlardayız.
SIK SORULAN SORULAR

Ganik Şekerleme’ye siz değerli misafirlerimizin sorduğu soruları bir araya topladık. Merak ettiğiniz bir soruyu eğer
burada bulamıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Siparişim sıcak hava koşullarından etkilenir mi?

Siparişinizde sıcak hava koşullarından etkilenecek ürünler varsa koli içinde ayrıca ısı yalıtım torbaları ve -30 derece buz aküleri ile birlikte gönderiyoruz.

Ürünleri saklama koşulları nelerdir?

Lokum, Cezerye, Akide Şekeri çeşitlerimizi serin ve kuru bir ortamda, Helva çeşitlerimizi ise buzdolabında muhafaza ediniz. Çikolata Muhafaza Şartları: Serin ve kuru yerde +18,  +22 derecede muhafaza ediniz Güneş ışığı ile doğrudan temasta bırakmayınız.

Şikayetlerimi Nasıl Bildirebilirim?

Firmamız her zaman en iyiyi hedeflemekte ve siz değerli tüketicilerimizi her zaman daha iyiye ulaşmak için dinlemektedir. Firmamız ile ilgili her türlü şikayetlerinizi bize bildirmeniz size dolayısı ile bize katkı sağlayacaktır. Şikayetlerinizi info@ganik.com adresine veya telefon ile bildirebilirsiniz.

İnternet üzerinden ödeme yapıp başka bir adrese hediye gönderebilir miyim?

Fatura adresine kendi bilgilerinizi, Kargo adresine göndermek istediğiniz kişinin bilgilerini yazarak ödeme yapabilir, hediye gönderebilirsiniz.

Kredi kartı ile ödemelerde kart bilgilerim güvence altında mı?

Evet , kredi kartı kullanımlarınız SSL sertifikası ile güvence altına alınmıştır. Biz dahil hiç kimse kart bilgilerinize ulaşamaz. Çünkü ödeme aşamasında bankaya gönderilen bilgiler sisteme kayıt edilmemektedir. Sistemimiz %100 güvenli çalışmaktadır.

Ödeme ve Kargo seçenekleri nelerdir?

Siparişlerinizin ödemesini, Kredi Kartı, Havale/EFT  Ödeme yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerde katkı maddesi var mı?

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının iznine tabi katkı maddelerinden gerekli oldukça kullanmaktayız.

Ürünler taze mi?

Birçok ürünümüz günlük olup bazı ürünlerimiz gerekli olduğu için 2-3 günlük olabilir (Lokumların kıvamına gelebilmesi için 1-2 gün bekletilmesi gibi)

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Web sitemiz üzerinden ürünleri sepete ekleyip sitenin sol üstündeki sepet & ödeme butonuna tıklayıp 3 aşama sipariş verebilirsiniz. Web sitemizin en üstündeki veya sol taraftaki telefonları arayarak sipariş verebilirsiniz.